O firmie O firmie O firmie O firmie
  Nasi Partnerzy

ICHPW Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu

IEN Instytut Energetyki w Warszawie

IUNG Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach

  Bio-Debata


  Aktualności
O firmieBio-Energia jest firmą doradczą wyspecjalizowaną w usługach dla producentów biopaliw, energii elektrycznej i ciepła z biomasy.

Oferujemy m.in pełną obsługę w zakresie spełnienia kryteriów zrównoważonego wykorzystywania biomasy w produkcji biopaliw transportowych, energii elektrycznej i ciepła. Dzięki zatrudnianiu uznanych specjalistów z cenzusem naukowym oraz współpracy z instytucjami naukowymi możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę w tym zakresie.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług z zakresu dostowania, audytu i sprawozdawczości w ramach spełniania kryteriów zrównoważonej produkcji.

Doradzamy także w zakresie organizacji stałych dostaw biomasy z roślin energetycznych m.in. dla producentów energii. Świadczymy usługi projektowania i organizacji bazy surowcowej biomasy zapewniającej stałe dostawy zgodnie z wymaganiami klienta. Świadczymy również usługi analityczne (LCA), edukacyjne i szkoleniowe, doradcze i związane z komunikacją marketingową mającą na celu budowanie stałej podaży biomasy dobrej jakości. Realizujemy także okresową indeksację cen biomasy, tzn. obliczamy ceny opłacalne dla rolnika i akceptowalne dla zakładu energetycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla energetyki oraz plantatorów.

Naszym celem jest rozwijanie związanych z bio-energetyką modeli biznesowych oraz technologii, które pozwalałyby wykorzystywać biomasę do produkcji energii elektrycznej, paliw biologicznych (stałych, płynnych i gazowych) oraz przydatnych związków chemicznych i innych produktów.

W naszej działalności zwracamy uwagę na konsekwencje wielkoobszarowej produkcji rolnej oraz przemysłowego wykorzystania biomasy. Analizowane przez nas konsekwencje są natury ekonomicznej, społecznej, środowiskowej i ekologicznej.

Współpracujemy z plantatorami produkującymi biomasę, dostawcami odpadów oraz instytucjami naukowymi i standaryzującymi, aby dostarczać producentom energii paliwa biologiczne o dobrych właściwościach.

Do kontaktu z nami, do współpracy oraz odwiedzania naszych stron internetowych zapraszamy:
  • producentów energii zainteresowanych współspalaniem lub zgazowywaniem biomasy lub odpadów
  • plantatorów zainteresowanych agrotechniką i produkcją biomasy z różnych roślin energetycznych
  • dostawców odpadów różnego rodzaju, które mogą być współspalane lub zgazowywane
  • producentów maszyn i urządzeń do mechanizacji upraw, kotłów do spalania, pirolizy, zgazowywania biomasy oraz reaktorów i bioreaktorów do jej biologicznego, chemicznego i fizycznego przetwarzania
  • producentów paliw gazowych, płynnych i stałych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla energetyki oraz plantatorów.
 
Newsletter
  zamów nasz newsletter
  

Zrównoważona produkcja


(©) 2004-2010 Bio-Energia sp. z o.o.  Biznes Ludzie Pieniądze Biznes Forum Jan Kulczyk Kulczyk Holding Kulczyk Investments . . ochrona danych osobowych szkolenie z ochrony danych osobowych szkolenie GIODO audyt ochrona danych osobowych audyt ochrony danych osobowych kontrola GIODO zewnżtrzny ABI outsourcing ABI serwery dedykowane kolokacja kryteria zrównoważonego wykorzystania biomasy URE kryteria zrównoważonego rozwoju zrównoważony rozwój produkcji z biomasy safe harbor polska safe harbor compliance and self-certification safe harbor usa doradztwo abi witryna zgłoszona jako dokonująca