Przełom w zakresie wieloletnich umów na skup biomasy dla polskiej energetyki Zamówienie abonamentowych usług dla energetyki Zamówienie abonamentowych usług dla energetyki Forum

  Nasi Partnerzy

ICHPW Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu

IEN Instytut Energetyki w Warszawie

IUNG Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach

Zamawiam abonamentowe usługi dla energetyki wg. oferty poniżejBio-Energia oferuje zakładom energetycznym:

  • Dostęp do rozbudowanego kalkulatora, który pozwala na oszacowanie optymalnej ceny biomasy, przy której produkcja biomasy jest opłacalna dla rolnika i akceptowalna dla zakładu energetycznego. Kalkulator jest niezbędny do zawierania wieloletnich kontraktów na dostawę biomasy, bo ceny w umowie kontraktacyjnej nie mogą być stałe. Dane uwzględnione w kalkulatorze są nowelizowane co miesiąc na podstawie danych dotyczących sytuacji rynkowej. Kalkulator umożliwia szacunki dla takich roślin jak: wierzba, topola, robinia, miskant, ślazowiec, rdestowiec, mozga trzcinowata, topinambur oraz słoma pszenna.

  • Dostęp do prywatnego, dedykowanego dla energetykow forum dyskusyjnego, na którym mogą zadawać pytania ekspertowi Bio-Energii, aby otrzymywać komentarze, porady oraz interpretacje otrzymanych danych. W ramach forum energetykow jest także sekcja służąca wolnej, niepublicznej dyskusji między zweryfikowanymi co do tożsamości pracownikami tej branży.

  • Dostęp do sondażowowych danych dotyczących cen skupu biomasy w różnych regionach kraju oraz Unii Europejskiej.

  • Możliwość zamieszczania ogłoszeń kierowanych do plantatorów / dostawców biomasy na stronach forum Bio-Energii oraz w comiesięcznym newsletterze Bio-Energii.
 
Kalkulator Promienia
Zrównoważona produkcja


(©) Bio-Energia sp. z o.o.  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
biznes technologia media finanse e-biznes internetowa